KONST / Litografier / Färglitografi 15837032
nr 1583 7032
Enno Hallek
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 184/200, Stadion T-bana, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Enno Hallek, svensk bildkonstnär och professor, född 1931.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:29:42
4/12 17:24:12